Co Vám neopravíme

Naše firma se specializuje na servis nízkofrekvenční audiotechniky.
Z toho vyplývá, že Vám bohužel neopravíme televizory, monitory, videorekordéry, mobilní telefony, počítače, specializované měřicí přístroje apod.
Bohužel Vám také neopravíme přístroje, u kterých již nákupní cena nového kusu částečně prozrazuje, zda případná oprava bude rentabilní či nikoli. Máme na mysli hlavně levné DVD přehrávače, levná domácí kina, PC reproduktory a podobné přístroje silně spotřebního charakteru, u kterých se při výrobě s opravou víceméně ani nepočítalo. Tyto levné přístroje východoasijské produkce jsou bohužel vyrobeny tak, že jejich životnost je spočítána na +/- 2 roky a nějaký ten měsíc navíc, čemuž odpovídá také jejich nízká cena. Jsou to bohužel v drtivé většině výrobky typu „kup – použij - vadný vyhoď“. Podle všech zákonů schválnosti a Murphyho zákonů se takový přístroj porouchá, nebo začne zlobit téměř přesně dva měsíce po vypršení záruky...
Některé přístroje tohoto druhu nemá smysl opravovat z důvodu nízké rentability opravy /například není rentabilní opravovat neznačkový DVD přehrávač za 1.590,-Kč, když jen optika do takového přístroje stojí přes 900,-Kč/, do některých přístrojů nejsou vůbec dostupné klíčové náhradní díly /optika, transformátory apod./ a některé přístroje dokonce nelze ani bez částečného poškození otevřít, protože místo šroubů bývá použito pevné lepidlo. Nejvíce informací se Vám dostane, pokud zavoláte na telefonní čísla, uvedená v rubrice Kontakty.