Co Vám opravíme

Kromě televizorů, monitorů a videorekordérů prakticky vše, co nějak souvisí s nízkofrekvenční a zvukovou technikou. Mohou to tedy být jakékoliv zesilovače od nástrojových po hi-fi přístroje, autozesilovače, rozhlasové ústředny, mixážní pulty, CD a DVD přehrávače vyšších tříd, gramofony a jakákoliv další audiotechnika. Bude-li to v našich silách, opravíme Vám i poškozené reproduktorové soustavy, případně samotné reproduktory, pokud bude ekonomicky výhodné je opravovat. Jsme schopni opravit, zrenovovat
a uvést do původního stavu přístroje i starší, než 30 let – pro uvedené zásahy máme skladem řadu kvalitních a původních náhradních dílů.
Naší specialitou jsou opravy a rekonstrukce elektronkových zesilovačů, se kterými máme velmi rozsáhlé zkušenosti a pak také jakákoliv nízkofrekvenční zařízení z produkce bývalé Tesly. U starších zařízení např.
z produkce Tesly, Elektroniky Praha nebo z bývalé NDR jsme při opravě příp. rekonstrukci schopni zlepšit
a upravit parametry natolik, že vyhovují současným nárokům na kvalitní reprodukci. Bude-li to v našich časových a kapacitních možnostech, jsme schopni pomoci amatérům při oživování, příp. opravě jejich zařízení.
Nejlepší cestou, jak se dozvědět co nejvíce informací k příslušnému porouchanému přístroji, je zavolat na telefonní čísla, uvedená v rubrice Kontakty.